PRACA W NIEMCZECH – ELEKTRYK. ZARÓB NAWET 13.000 ZŁ/RĘKĘ

Praca dla elektryka. NIEMCY

Wyjedź z nami – gwarantujemy wysokie zarobki! Nawet 13.000 zł na rękę!

Chcesz rozwijać swoje umiejętności i pracować z użyciem najnowszych technologii? Możesz podjąć pracę w Niemczech.
Zadzwoń do nas, albo zostaw numer do siebie – oddzwonimy!

Imię i nazwisko*

Telefon*

Dla klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko elektryk.

To może być Twoja wymarzona praca. Skontaktuj się z nami!

Elastyczny czas trwania kontraktu

Możliwość wypracowania nadgodzin

ZORGANIZOWANY NOCLEG

Zarób nawet 13.000 zł na rękę!

Zadania:

  • Montaż i instalacja urządzeń elektrycznych
  • Podłączanie kabli
  • Wykuwanie otworów
  • Instalacja gniazd i rozgałęźników
  • Okablowanie sieci
  • Kładzenie kabli w domach mieszkalnych wg podanych planów
  • Montaż włączników i wyłączników, gniazdek, gniazdek antenowych, gniazdek sieciowych, rozdzielnic lamp, szafek licznikowych

Oferujemy:

  • Praca od zaraz
  • Stałe, stabilne zatrudnienie na korzystnych warunkach
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależnionych od kwalifikacji
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę z miejscem do gotowania
  • Gwarantujemy dobry standard zakwaterowania
  • Zaliczka już po 7 dniach
  • Ubezpieczenie w prywatnej firmie
  • Długoterminowe zlecenie
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • Możliwość premii
  • Bezpieczne miejsce pracy
  • Opieka formalno-prawna
  • Pomoc w organizacji dojazdu do miejsca pracy
  • Wsparcie opiekuna 24h
  • Premia 50 euro za promowanie firmy
  • Możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • Jasne i przejrzyste umowy
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Pomoc polskojęzycznego konsultanta na miejscu, w sprawach organizacyjnych
  • Nie pobieramy żadnej prowizji od wynagrodzenia pracownika
  • Dostępność służbowych aut do wyjazdu zagranicznego
  • Kurs językowy online
  • Zwrot za koszty dojazdu z miejsca pracy na miejsce zakwaterowania

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy elektryka
  • Sumienności, staranności i zaangażowania w pracę
  • Elastyczności czasowej
  • Znajomości rysunku technicznego

Dodatkowo mile widziane:

  • komunikatywna znajomość języka obcego
  • własny samochód
  • prawo jazdy kat.B

Telefon*

Wykształcenie*

podstawoweśrednietechnikpolicealnewyższe

Data urodzenia*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).*

Wypełnij formularz, oddzwonimy i przedstawimy wszystkie szczegóły!

Nabór prowadzony jest przez licencjonowaną agencję pośrednictwa pracy wpisaną do rejestru agencji zatrudnienia pod nr 15892.
Pracujemy zgodnie z RODO, Twoje dane są u nas bezpieczne. Masz prawo do ich modyfikacji lub usunięcia.