Monter fasad w Niemczech. Gwarantujemy wysokie zarobki, minimum formalności oraz jasne zasady zatrudnienia.

Praca dla montera fasad

Wyjedź z nami – gwarantujemy wysokie zarobki!

Chcesz rozwijać swoje umiejętności i pracować z użyciem najnowszych technologii? Możesz podjąć pracę we Francji.
Zadzwoń do nas, albo zostaw numer do siebie – oddzwonimy!

Imię i nazwisko*

Telefon*

Poszukujemy kandydatów na stanowisko monter fasad. Praca w Niemczech w Landstuhl.

Współpraca z rozwiniętymi przedsiębiorstwami daje możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

Elastyczny czas trwania kontraktu

Możliwość wypracowania nadgodzin

Zapewniony nocleg

Wysokie wynagrodzenie

Zadania:

  • Montaż ocieplenia, z wełny mineralnej,
  • montaż siatki,
  • nałożenie tynku,
  • dwupiętrowy budynek mieszkalny oraz powiązane prace.
  • Niskie budynki – do 3 pięter.

Oferujemy:

  • 15,00 €/h
  • zapewnione zakwaterowanie w dobrym standardzie z miejscem do gotowania
  • dofinansowanie do kosztów zakwaterowania do 80 %
  • zwrot kosztów dojazdu z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
  • zaliczka możliwa już po 7 dniach
  • dodatkowe ubezpieczenie w prywatnej firmie
  • opieka formalno-prawna
  • pomoc w organizacji dojazdu do miejsca pracy
  • wsparcie opiekuna 24h
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski
Oczekujemy:
  • doświadczenia w pracy montera fasad
  • sumienności, staranności i zaangażowania w pracę
  • elastyczności czasowej

Dodatkowo mile widziane:

Dodatkowym atutem i możliwością uzyskania wyższych zarobków będzie:

  • własny samochód
  • prawo jazdy kat.B

Telefon*

Wykształcenie*

podstawoweśrednietechnikpolicealnewyższe

Data urodzenia*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).*

Aplikuj już dziś na stanowisko: monter fasad w Niemczech. Nie masz CV? Nie szkodzi! Wypełnij formularz, my zadzwonimy i dopytamy o resztę Twoich kwalifikacji!

Nabór prowadzony jest przez licencjonowaną agencję pośrednictwa pracy wpisaną do rejestru agencji zatrudnienia pod nr 12458.